film izle

film izle etiketine ait haberler listeleniyor.

Film izleme ile ilgili sorunlar

02 Şub 2017
Genel
filmagram

Hoşgeldiniz. Bu yazı film izlerken sorun yaşayan kullanıcılarımız için hazırlanmıştır ve güncel tutulacaktır. Sitede çıkan reklamlar, film izlerken oluşabilecek sorunlar ve sıkça sorulan sorular için bu sayfayı takibe alabilirsiniz.

Video donma sorunları

Bu durumun çeşitli nedenleri olabilmektedir sevgili film severler. En büyük problem sizin internet bağlantınızdır. Eklenen film ve diziler kontrol edilerek eklenmektedir. Hemen hemen her film sitesi aynı servisleri kullanmakta. Yani sorun global olsa bütün film sitelerinde sorun olur.

O ay AKK aşmış olabilirsiniz, bağlantınızda paket kayıpları olabilir vs. Bu gibi durumlarda önce sayfa yenilemeyi, daha sonra ise bağlantınızı kullanan diğer programları kapatmanızı öneriyoruz. Misal; torrent.

Diğer

Eğer video linki kırıldıysa ya da çalışmıyorsa video üstünde bulunan hata bildirme butonunu kullanabilirsiniz.

Çıkan reklamlar

Sitede açılan reklamlar Filmagram.net tarafından yayınlanan reklamlar değildir. Bütçe yetersizliği nedeniyle çeşitli sitelerin video oynatıcıları (player) kullanılmaktadır. Özel bir upload yapıl(a)madığı için bu oynatıcıları kullanmak zorundayız. Zaten kullanıcıyı rahatsız eden reklamları yayınlayan Openload gibi servisleri kullanmıyoruz.